Ośrodek twórczy +KWA oraz QooQk inc. we współpracy ze StonkArts Prezentują..... STONKA
Blog > Komentarze do wpisu

Jupi-jej!

Taak! Dotwraliśmy! W końcu wakacje i ich najwspanialszy moment czyli publikacja oficjalnej, Wakacyjnej Stonki! Jedna z kart jest wprawdzie zabytkową, starożytną Stonką z 2010 roku, jednak należy pamiętać, że pięko nie pyta o wiek.

Proponujemy kilka niezwykłych gadżetów do zabijania czasu, między innymi bardzo wciągającą i rozwijającą książkę Karola Ryfera, która nie pozwoli wam pomylić filozofii z zoofilią, a także wyborny film familijny Król Zlew II na DVD. Dla miłośników teorii spiskowych polecamy kolejny bestseller Phillipe'a Dau'a, a dla tych, którzy będą się naprawdę nudzili - 40 krzyżówek paranoicznych.

Smacznego!

słowa nie wystarzą.

...

Na rozpoczynający się czas wielkiego odprężenia życzymy, aby wszystko potoczyło się przyjemnie i bezpiecznie, aby nikt nie potrzebował żółwia do usuwania grzybów i nie wrócił do domu o kryształowych kulach.

Pozdrawia prezes Kukółeczka Kuka Intercorporation.

poniedziałek, 02 lipca 2012, qq.inc
Jeśli ta odsłona kogokolwiek obraziła serdecznie przepraszamy gdyż to nie jest naszym celem. Wszelkie pytania, propozycje oraz ewentualne zastrzeżenia proszę kierować na stonka4ever@interia.pl Podpisano QooQk inc. StonkArts

Polecane wpisy